شما اینجا هستید : خانه  »  One Direction   »   وان دایرکشن

وان دایرکشن

وان دایرکشن

زندگینامه و بیوگرافی گروه وان دایرکشن One Direction

ترجمه متن و دانلود وان دایرکشن

اهنگ وان دایرکشن

زین مالک

مجموعه آهنگ های وان دایرکشن با لیریک فارسی

تصاویر و عکس های وان دایرکشن

وان دایرکشن

 

بیوگرافی کامل گروه یک جهت One Direction :

وان دایرکشن یا یک جهت  One Direction یک گروه پاپ راک پسرانه بریتانیایی-ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. نایل هوران، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون اعضای اصلی این گروه هستند. زین مالک در ۲۵ مارس ۲۰۱۵ از این گروه جدا شد. که باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران این گروه شد، طرفداران این گروه دایرکشنر Directioner نامیده می‌شوند.

آنها با انتشار آلبوم همه شب بیدار در نوامبر سال ۲۰۱۱ به شهرت بیشتری دست پیدا کردند. این آلبوم برای اولین بار در تاریخ و در نخستین هفته پخش در آمریکا، در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی این کشور قرار گرفت. آلبوم دوم آنها مرا به خانه ببر در نوامبر ۲۰۱۲ منتشر شد و این آلبوم نیز فروش بسیار خوبی داشت. نام سومین آلبوم آنها، خاطرات نیمه‌شب نام دارد که در نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. این گروه تک آهنگ جدید خود را به نام «ضد آتش» را در ۹ سپتامبر ۲۰۱۴ وارد بازار کرد. آلبوم چهارمشان به نام چهار در تاریخ ۱۷ نوامبر وارد بازار شد. این گروه لقب بهترین بوی بند جهان را دارد. تک اهنگ جدید وان دایرکشن به نام drag me down در ۳۱ جولای ۲۰۱۵ منتشر شد،که اولین کار از آلبوم پنجم این گروه بدون حضور زین ملک است.

بیوگرافی اعضای گروه وان دایرکشن :

نایل هوران

نوشتار اصلی: نایل هوران
نایل جیمز هوران (متولد شده در ۱۳ سپتامبر سال ۱۹۹۳). او در مولینگار، کانتی وستمیت، ایرلند متولد شده است. مادر وی مارا و پدرش بابی هوران نام دارند. او یک برادر بزرگتر به اسم گرگ دارد. وقتی پنج سالش بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. او گیتار را در دوران خردسالی شروع کرد. او در یک مصاحبه گفت که بهترین هدیه کریسمس او گیتارش بوده و از ده سالگی نوازندگی گیتار را شروع کرده است. هوران در هفتمین فصل از مسابقه‌های ایکس فاکتور شرکت کرد و اهنگ so sick را خواند و با رای مثبت داوران سایمن کول، لویی والش و داور مهمان کیتی پری و رای منفی شرل کول به مرحله بعد راه پیدا کرد. هوران آشکار کرد که والدینش هنگام یک سفر متوجه خواندنش شدند. او می‌گوید «خاله‌ام گفت که فکر کرده صدا از رادیو بوده است. دقیقاً همین برای مایکل بوبله (خواننده) و پدرش اتفاق افتاده است. او قهرمان من است و من خوشحالم که داستانی شبیه هم داریم.» او طرفدار گروه‌های راک «دِ ایگلز، بون جووی و دِ اسکریپت» است. او در سال ۲۰۱۲ آشکار کرده که از پرنده‌ها وحشت دارد زیرا در کودکی توسط یک کبوتر موردحمله قرار گرفته بود.نایل تنها فرد چپ دست گروه است و او را نایلِر هم صدا می زنند.

زین مالیک

نوشتار اصلی: زین مالک
زین جواد مالیک که فامیلی وی در زبان عربی ملک،به معنی پادشاه،خوانده می‌شود (متولد شده در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۹۳). او در وست لین، بردفورد، انگلستان متولد شده است. او دارای مادر انگلیسی به اسم تریشیا و پدر پاکستانی به اسم یاسر مالک است. وی سه خواهر به اسم‌های دنیا، ولیحا و صفا دارد. مالک در هفتمین فصل از مسابقه‌های «اکس فکتور» شرکت کرد و برای داوران ترانه «بگذار به تو عشق بورزم» از ماریو را خواند و با کسب رای مثبت از هر سه داور به مرحله بعد راه پیدا کرد . او با شرکت کنندهٔ اکس فکتور ربکا فرگوسن دوست بود که به علت تفاوت سنی شش ساله باعث جنجال بسیاری شد. رابطهٔ آن‌ها بعد از چهار ماه این رابطه به اتمام رسید. همچنین مالک دوستی کوتاه مدتی را با عضو گروه بل آمی، جنیوا لین داشت. در آوریل سال ۲۰۱۲ مالک رابطه اش با پِری ادواردز، عضو گروه لیتل میکس آغاز کرد. در تاریخ ۱۸ آگست ۲۰۱۳ مالک و ادواردز نامزد کردند. مالک سرانجام در ۲۵ مارچ سال ۲۰۱۵ به صورت رسمی از گروه وان دایرکشن جدا شد. لقب وی پسر بد برادفورد و دی جی مالیک است.زین تنها فرد مسلمان گروه است و در جولای ۲۰۱۴ پیام فلسطین را آزاد کنید به توییتر فرستاد که از طرف دنبال کنندگان اسراییلی خود با خشم مواجه شد

لیام پین

نوشتار اصلی: لیام پین
لیام جیمز پین (متولد ۲۹ آگست ۱۹۹۳). از ولورهمپتون، میدلندز شمالی، انگلستان است. پدر او جف و مادرش کارن پین هستند. او دو خواهر بزرگتر از خود به اسم روت و نیکولا دارد. لیام سه هفته زودتر از موعد به دنیا آمده و به همین دلیل یکی از کلیه های او از کار افتاده و تا چهار سالگی مجبور به انجام آزمایش های متفاوت بوده اما در ماه آگست سال ۲۰۱۲ متوجه وجود کلیه دوم خود و سالم بودن آن شد. او زمانی که ۱۴ سالش بود در فصل پنجم ایکس فاکتور شرکت کرد اما توسط سایمون کاول، در مرحله «خانهٔ داوران» از مسابقه حذف شد. سایمون کاول به او گفت که دوسال دیگر برگردد. در فصل هفتم این مسابقه، پین شانس خود را دوباره امتحان کرد و با اجرای آهنگ cry me a river از مایکل بوبله از تمامی داورهای مسابقه جواب مثبت گرفت. او جاستین تیمبرلیک را یکی از بزرگ‌ترین الگوهای خود می‌داند. او از سال ۲۰۱۰ تا سپتامر ۲۰۱۲ با دنیل پیزر رقصنده رابطه داشت که به دلیل فشار کاری اتمام یافت اما هر دو از اواخر ۲۰۱۲ رابطه را از سر گرفتند تا مه ۲۰۱۳ که از یکدیگر جدا شدند. او اکنون با سوفیا اسمیت یکی از دوستان دبیرستان خود در ارتباط است. لیام فوبیای قاشق دارد، فرد زرنگ گروه است و به او ددی دایرکشن هم میگویند

هری استایلز

نوشتار اصلی: هری استایلز
هری ادوارد استایلز (متولد ۱ فوریه ۱۹۹۴) کوچک‌ترین عضو گروه است و نام گروه را هم او انتخاب کرده است او در هولمز چپل، چشایر انگلستان به دنیا آمده است. مادر وی آن و پدرش دس استایلز نام دارند. او یک خواهر بزرگتر از خود به اسم جما دارد. وقتی هفت سالش بود مادر و پدرش از هم جدا شدند. اما بعدها مادر وی با رابین تویست ازدواج کرد. هری گفت «خیلی خوشحال» شد که تویست از مادرش خواستگاری کرد. از دوران کودکی به خوانندگی علاقه داشت. او رهبر گروه «اسکیمو سفید» بود. گروه آنها یکبار در یک مسابقه گروه‌ها شرکت کرد و برنده شد. استایلز در هفتمین فصل مسابقه‌های «اکس فکتور» شرکت کرد و با اجرای اهنگ isn’t she lovely دو رای مثبت از سه داور گرفت.او در نانوایی کار می‌کرد. هم چنین او به مدتی بسیار کوتاه با مجری تلویزیون کارولین فلک دوست بود که به علت تفاوت سنی پانزده ساله باعث جنجال رسانه‌ای گسترده‌ای شد وی مدتی کوتاهی از دسامبر ۲۰۱۲ تا ژانویه ۲۰۱۳ با تیلور سوئیفت دوست بود ولی این دوستی خیلی کوتاه بود. هری استایلز در مسابقات تین چویس اواردز ۲۰۱۳ برنده جایزه جذاب‌ترین پسر و بهترین لبخند شد و در سال 2013 جایزه مد بریتانیا را گرفت. او را: کاپ کیک ، هزا و هرولد هم صدا می زنند.

لویی تاملینسون

نوشتار اصلی: لویی تاملینسون
لویی ویلیام تاملینسون (متولد ۲۴ دسامبر ۱۹۹۱، با اسم لویی تروی آستین). از دانکستر، جنوب یورکشایر، انگلستان است . مادر او جوانا پلستون و پدرش تروی آستین نام دارند. او ۵ خواهر کوچک‌تر از خود به نام‌های جورجیا آستین (از سمت پدرش) شارلوت، فلیسیتی و دوقلوها دیسی و فیبی تاملینسون (از سمت مادرش) دارد. لوییس نام خانوادگی نا پدری خود مارک تاملینسون را برای خود انتخاب کرد. اما مادر وی و مارک تاملینسون در سال ۲۰۱۱ از هم جدا شدند. تاملینسون در هفتمین فصل مسابقه‌های ایکس فاکتور شرکت کرد و با آهنگ hey there delilah هر سه رای مثبت را گرفت. او بزرگترین عضو گروه است و به رابی ویلیامز، خواننده انگلیسی گروه «تیک دَت» به عنوان بزرگ‌ترین الگوی خود اشاره می‌کند. لویی در نوامبر 2011 رسما با النور کالدر دانشجوی دانشگاه منچستر وارد رابطه شد و در مارچ 2015 به دلیل تورهای متعدد از یکدیگر جدا شدند. در سال ۲۰۱۳ او به عنوان فوتبالیست در تیم دنکاستر روورز قرار داد بست. هدف اصلی او برای عضویت در این تیم رساندن پول به مراکز خیریه است. تاملینسون قبل از عضویت در تیم دنکاستر روووز خودش تیمی تأسیس کرده بود؛ که این تیم هم جهت جمع‌آوری پول برای خیریه ساخته شده بود.لویی را رهبر گروه می نامند و او را لو و تاما هم صدا می زنند

لیست تمام آهنگ های گروه One Direction وان دایرکشن :

 1. What Makes You Beautiful
  2011
  Up All Night
  Best Song Ever
  2013
  Midnight Memories
  Night Changes
  2014
  Four
  Steal My Girl
  2014
  Four
  You & I
  2013
  Midnight Memories
  Story of My Life
  2013
  Midnight Memories
  One Thing
  2011
  Up All Night
  Live While We’re Young
  2012
  Take Me Home
  They Don’t Know About Us
  2012
  Take Me Home
  Kiss You
  2012
  Take Me Home
  No Control
  2014
  Four
  One Way or Another
  2013
  Little Things
  2012
  Take Me Home
  18
  2014
  Four
  Midnight Memories
  2013
  Midnight Memories
  Happily
  2013
  Midnight Memories
  Stockholm Syndrome
  2014
  Four
  Where Do Broken Hearts Go
  2014
  Four
  I Want
  2011
  Up All Night
  Fireproof
  2014
  Four
  I Would
  2012
  Take Me Home
  Half a Heart
  2013
  Midnight Memories
  More Than This
  2011
  Up All Night
  Gotta Be You
  2011
  Up All Night
  Irresistible
  2012
  Take Me Home
  Over Again
  2012
  Take Me Home
  Ready to Run
  2014
  Four
  Rock Me
  2012
  Take Me Home
  Up All Night
  2011
  Up All Night
  Moments
  2011
  Up All Night
  Don’t Forget Where You Belong
  2013
  Midnight Memories
  Last First Kiss
  2012
  Take Me Home

آلبوم های وان دایرکشن :

1-Up All Night (تمام شب بیدار)
2- Take Me Home ( من را به خانه ببر)
3-Midnight Memories ( خاطرات نیمه شب)
4-Four (چهار)

گالری عکس وان دایرکشن :

برای مشاهده پست های مربوط به متن و ترجمه آهنگ های وان دایرکشن و لیریک فارسی وان دایرکشن و دانلود موزیک های این گروه از لینک زیر استفاده کنید.

وب‌ سایت رسمی گروه One Direction

به این پست امتیاز دهید.
وان دایرکشن
3 از 2 رای

نظرات

 • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
 • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : 0